درباره دوفصلنامه علمی - پژوهشی پژوهش های آموزش و یادگیری

  دوفصلنامه پژوهش‌های آموزش و یادگیری از تاریخ 24 فروردین 1392 دارای رتبه علمی - پژوهشی از کمیسیون نشریات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. این نشریه تا سال 1389 با نام «دانشور رفتار» و به صورت دوماهنامه منتشر شده و از سال 1390 از این نشریه تفکیک و به صورت دوفصلنامه به انتشار مقاله‌های تخصصی در حوزه بهبود آموزش در نظام آموزشی و تسهیل فرایند یاددهی - یادگیری می‌پردازد. علاقه‌مندان برای ارسال مقالات خود به این نشریه لازم است پیش از ارسال مقالات، راهنمای نگارش مقاله در نشریه پژوهش‌های آموزش و یادگیری را مطالعه نموده و مقاله خود را بر این اساس تنظیم نمایند. سپس اقدام به ثبت نام در وبگاه نشریه و ارسال مقاله خود از این طریق نمایند.

آخرین ضریب تاثیر (IF) این نشریه (متعلق به سال 1394) در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) برابر با 0.511 است. همچنین این نشریه به لحاظ شاخص کیفیت در رشته، در چارک اول (Q1) نشریات علوم تربیتی نمایه شده در این پایگاه قرار دارد و حائز رتبه نخست است. (اطلاعات بیشتر درباره پایگاه های نمایه کننده این نشریه)

درصورت لزوم می‌توانید با ما به نشانی پست الکترونیکی tlr@shahed.ac.ir مکاتبه نمایید. (اطلاعات بیشتر درباره تماس با نشریه)

دفعات مشاهده: 840 بار   |   دفعات چاپ: 30 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 11 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دوفصلنامه علمی پژوهشی پژوهش های آموزش و یادگیری می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2015 All Rights Reserved | Traning & Learning Researches

Designed & Developed by : Yektaweb