حق‌الزحمه‌های داوری

واریز حق الزحمه های داوری های انجام شده در سال 1397
به اطلاع کلیه داوران محترم نشریه پژوهش‌های آموزش و یادگیری می‌رساند
، حق‌الزحمه داوران محترمی که در سال 1397 داوری مقاله نموده و اطلاعات شخصی مورد نیاز را به دفتر نشریه ارسال نموده‌اند، در تاریخ 6 آبان 1398 به حساب آنها واریز شده و جزئیات بیشتر آن به ایمیل آنها ارسال شده است.

افزایش حق‌الزحمه داوری مقاله‌ها از ابتدای سال 1398
قابل توجه داوران محترم
حق‌الزحمه داوری‌های انجام شده مقاله‌ها از ابتدای سال 1398 به بعد، نسبت به قبل از این سال، افزایش یافته و دو برابر شده است.
داوران محترم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، با ایمیل نشریه به نشانی tlrshahed.ac.ir مکاتبه نمایند.

واریز حق الزحمه های داوری های انجام شده در سال 1396
به اطلاع کلیه داوران محترم نشریه پژوهش‌های آموزش و یادگیری می‌رساند
، حق‌الزحمه داوران محترمی که در سال 1396 داوری مقاله نموده و اطلاعات شخصی مورد نیاز را به دفتر نشریه ارسال نموده‌اند، در تاریخ 25 شهریور 1397 به حساب آنها واریز شده و جزئیات بیشتر آن به ایمیل آنها ارسال شده است.

تکمیل فرم مشخصات داوران
داور محترم
لطفا به منظور پرداخت حق‌الزحمه داوری‌های انجام شده، ابتدا با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شوید. سپس بر روی لینک زیر کلیک کرده و مشخصات خود را تکمیل و ارسال نمایید.
قابل ذکر است با توجه به تغییر اطلاعات مورد نیاز اداره کل مالی دانشگاه به منظور پرداخت حق‌الزحمه‌ها، در صورتیکه فرم مذکور را قبل سال 1395 تکمیل نموده اید، لازم است یکبار فرم جدید را تکمیل و ارسال نمایید.

واریز حق الزحمه های داوری های انجام شده در سال 1395
به اطلاع کلیه داوران محترم نشریه پژوهش‌های آموزش و یادگیری می‌رساند
، حق‌الزحمه داوران محترمی که در سال 1395 داوری مقاله نموده و اطلاعات شخصی مورد نیاز را به دفتر نشریه ارسال نموده‌اند، در تاریخ 6 آبان 1396 به حساب آنها واریز شده و جزئیات بیشتر آن به ایمیل آنها ارسال شده است.

واریز حق الزحمه های داوری های انجام شده در سال 1394
به اطلاع کلیه داوران محترم نشریه پژوهش‌های آموزش و یادگیری می‌رساند
، حق‌الزحمه داوران محترمی که در سال 1394 داوری مقاله نموده و اطلاعات شخصی مورد نیاز را به دفتر نشریه ارسال نموده‌اند، در تاریخ 25 آبان 1395 به حساب آنها واریز شده و رسید واریز وجه به ایمیل آنها ارسال شده است.
همچنین پرداخت حق‌الزحمه داوری‌های انجام شده در سال 1395 نیز در دست انجام است و پس از تکمیل فرایند اداری و مالی مربوطه و واریز به حساب داوران محترم، از طریق این صفحه و نیز ایمیل، اطلاع‌رسانی خواهد شد. در همین راستا از داوران محترمی که در سال 1395 در این نشریه، داوری مقاله انجام داده و تاکنون اطلاعات شخصی خود را به صورت کامل به دفتر نشریه ارسال نکرده‌اند، تقاضا می‌شود یکبار با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد صفحه داوری مقالات خود در سامانه نشریه شده و با کلیک بر روی فرم مشخصات داوران، نسبت به تکمیل و ارسال این فرم (حداکثر تا 10 شهریور 96) به دفتر نشریه اقدام نمایند.

دفعات مشاهده: 2156 بار   |   دفعات چاپ: 190 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نشریه علمی پژوهش‌های آموزش و یادگیری می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved | Traning & Learning Researches

Designed & Developed by : Yektaweb